Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

połaczenie telefonu z zestawem głośnomówiącym

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • połaczenie telefonu z zestawem głośnomówiącym

    A co się działo ze zderzakiem? TDI a kratki od MPI?

    Środek pokazuj

  • #2
    połaczenie telefonu z zestawem głośnomówiącym

    Mam O3 Elegace i nie mogę sobie poradzić ze sparowaniem telefonu z radiem Bolero. Po połączeniu się z samochodem, nie słyszę osoby mówiącej, nie słyszę także dzwonka telefonu. Natomiast mnie słyszy rozmówca.
    Czy ktoś miał taki problem. Czy po sparowaniu telefonu z radiem, system powinien działać od razu, czy potrzebuje chwilę czasu na pełną aktywację.
    www.kawapelnaslonca.pl

    Komentarz


    • #3
      Jaki masz telefon? Próbowałeś z innym? Oprogramowanie telefonu zaktualizowane?

      Po sparowaniu system jest gotowy do pracy, natomiast może upłynąć sporo czasu nim zostaną przekopiowane kontakty (u mnie 500 rekordów zajęło przy pierwszej synchronizacji ok 15 min.,), ale to nie ma wpływu na wykonywanie połączeń.
      Co do dzwonka, to ja mam ten ustawiony w Bolero. Dzwonka telefonu nie słyszę.

      Rozumiem, że sprawdzałeś, czy nie masz aktywnego wyciszenia mikrofonu?

      Komentarz


      • #4
        Mam telefon Nokia E-52. Telefon łączy się zestawem, ale trwa to dosyć długo. Najpierw muszę zadzwonić z innego telefonu na nokie, potem z nokii na inny telefon i dopiero po kilku połączeniach jest wszystko ok.
        www.kawapelnaslonca.pl

        Komentarz


        • #5
          Nie wiem na ile jest to aktualne, ale E52 nie ma na TEJ liście. Chociaż jest ona stara, bo Iphone 3GS na niej jest a nowych 4/5/6 nie ma.

          Komentarz


          • #6
            mac_aaron, tylko rzuc okiem na aktualnosc tej listy... 2 czerwca 2010..
            W tym czasie E52 owszem, istniała, ale O3 była w powijakach.. Nie wspominajac o BT ktory w niej jest

            Wg tej listy to np. iPhone 4 i wszystkie nowsze nie działały, nie wspominajac o całej masie innych Androidowych..

            Moja O3 RS

            Komentarz


            • #7
              krzyzakp, ale nie wydaje Ci się dziwne, że istniała, a nie ma jej na liście? Może Nokia coś schrzaniła i Skoda nie dodała kompatybilności dla tego modelu?

              EDIT: na Briskoda w 2010r zgłaszano problemy z E52 - pomógł upgrade softu telefonu. Sprawdź, czy masz najnowszy. Nie wiem czy Nokia po przejęciu przez M$ nadal wspiera te modele, ale warto spróbować.

              Komentarz


              • #8
                Proponuję też sprawdzić soft dla Bloetooth'a w Bolero na Compatibility list
                Może jest aktualizacja na stronie Skody. Do Columbusa jest coś takiego, więc może do Bolero również.
                Pozdro

                Komentarz


                • #9
                  Zamieszczone przez Leniwiec
                  Proponuję też sprawdzić soft dla Bloetooth'a w Bolero na Compatibility list
                  Może jest aktualizacja na stronie Skody. Do Columbusa jest coś takiego, więc może do Bolero również.
                  Nie ma E52 na liście i wszystko jasne.

                  Komentarz


                  • #10
                    Spróbuj jeszcze może wykonać myk z tego wątku Forum - Octavia Club Polska
                    Też dotyczy Bolero i E-52, co prawda chyba w O2, ale spróbować nie zaszkodzi.

                    trasat23, a inne telefony łączą się bez problemu po BT?
                    Pytam, bo taką sytuację kiedy z tel trzeba było najpierw podzwonić, by połączyła się z radiem, a samo łączenie trwało długo, miałem swego czasu w O2. Okazało się, że szlag trafił centralkę, po kilku tygodniach nie działało już nic.
                    Pozdro

                    Komentarz


                    • #11
                      U mnie z samsung x-cover, samsung Wave i nokia asha działa bezproblemów...
                      Pierwszy VAG...2.0 TDI 150 km

                      Komentarz


                      • #12
                        Jezeli mowisz o O2 - w mojej O2 Nokia E52 smiga od samego poczatku bez najmniejszego problemu. Nigdy nie ma problemu. Owszem, nim sie podlaczy od wlaczenia BT trwa to moze z 20-30s, ale to nie jest problem dla mnie, po prostu jak planuje jakis tel albo krece sie po miescie, to po odpaleniu, nim na dobre wyjade gdzies, tel sie juz sam podlaczy.

                        Moja O3 RS

                        Komentarz


                        • #13
                          Zamieszczone przez trasat23
                          Mam telefon Nokia E-52. Telefon łączy się zestawem, ale trwa to dosyć długo. Najpierw muszę zadzwonić z innego telefonu na nokie, potem z nokii na inny telefon i dopiero po kilku połączeniach jest wszystko ok.
                          A próbowałeś soft w telefonie zaktualizować?

                          Ja też miałem na początku małe problemy z Lumią 820 (WP 8.0) Po aktualizacji na Windows Phone 8.1 - jest bez problemu - no chyba że telefon jest pod gruba kurtką /czasami/ ale też się "dogada" z autem!!
                          O3 RS 2,0 TDI DSG + Columbus+DAB+, Canton, ACC z FA, LA itd, itp.
                          -----------------------------------------------------
                          Moja eReSka

                          Aktualne Personal POI: teraz taniej na POIfantastic.eu

                          Komentarz


                          • #14
                            Zamieszczone przez Leniwiec
                            a inne telefony łączą się bez problemu po BT?
                            BlackBerry Curve nie łączy się w ogóle. BT go widzi, ale nie chce się połączyć.
                            www.kawapelnaslonca.pl

                            Komentarz

                            POWRÓT NA GÓRĘ
                            Pracuję...
                            X